Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji przy BSR to dofinansowane szkolenia dla dorosłych prowadzone stacjonarnie i online.

OBS Studio dla początkujących

Bezpłatne narzędzie do nagrywania vlogów, tutoriali czy screencastów oraz do streamowania na żywo na popularnych mediach społecznościowych. Lekcja video dla początkujących!

Marta Rogalewska | marketing, biznes, nowe technologie
Udostępnij

Opis zajęć


O tej lekcji:

Nagrywaj video wprost z kamerki laptopa lub zmień swój komputer w mikser urządzeń. Podłącz do niego aparat cyfrowy, monitory, mikrofon…. i nagraj jednocześnie obraz i dźwięk ze wszystkich źródeł, których potrzebujesz.

OBS Studio to opensource’owy, zupełnie darmowy i łatwy do opanowania program. W lekcji video pokazujemy jak go zainstalować, skonfigurować i jak stworzyć podstawowe kadry – przydatne niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem przygotowującym lekcję online, trenerem, youtuberem, czy może planujesz gamingowy screencast.

Polecamy także lekcję o edycji video w programie Davinci Resolve.

Trener:

Marta Rogalewska
marketing, biznes, nowe technologie

O mnie:

Project managerka, strateżka marketingowa, analityczka, współzałożycielka 2 agencji kreatywno-technologicznych. Współtwórczyni edukacyjnej marki Gold&Finch. Związana z marketingiem internetowym od 2006. Opracowywała strategie oraz koordynowała realizację wdrożeń technologicznych i działań marketingowych dla takich marek jak Red Bull, Jim Beam, EY, Credit Agricole, Citi, Hasbro i wielu innych. Przez 4 lata manager operacyjny największego w Europie festiwalu tanecznego. Wykładowca na Politechnice Białostockiej (poza studiami MBA, na kierunku Marketing Internetowy i Menedżer E-commerce). Autorka scenariuszy warsztatów dla dzieci i młodzieży.

Inne zajęcia tego trenera