Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji przy BSR to dofinansowane szkolenia dla dorosłych prowadzone stacjonarnie i online.

Tworzenie oferty edukacyjnej w Generatorze LOWE przy BSR

Instrukcja obsługi Generatora Ofert Edukacyjnych.

Marta Rogalewska | marketing, biznes, nowe technologie
Udostępnij

Opis zajęć

Generator Ofert Edukacyjnych to interaktywny szablon zawierający wszystkie pytania, na które musi odpowiedzieć nauczyciel/trener, by stworzyć kompletną ofertę lekcji, kursu, korepetycji lub szkolenia online.

Stworzenie oferty będzie składało się z następujących kroków:

  1. Po ukończeniu wszystkich szkoleń e-learningowych w ramach kursu „Jak uczyć” nauczyciel powinien mieć już podstawy do opracowania koncepcji kreatywnej lekcji. Powinien też mieć uzupełnioną listę kontrolną z opisami i materiałami dodatkowymi. Powinien też mieć podstawy do opracowania własnej lekcji video.
  2. Nauczyciel tworzy wizytówkę trenera.

    Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda taka, już kompletna, wizytówka. Pozwala ona poznać lepiej trenera, obejrzeć jego prezentację video i zobaczyć listę wszystkich aktualnych lekcji prowadzonych przez tę osobę. Po stworzeniu wizytówki nauczyciel może od razu zgłosić swoją propozycję lekcji lub wstrzymać się do akceptacji wizytówki przez zespoł LOWE przy BSR. Jeśli wizytówka nie spełnia kryteriów jakości platformy, nauczyciel otrzyma informację zwrotną z komentarzem dotyczącym błędów lub elementów do uzupełnienia. Jeśli wizytówka otrzyma akceptację, nauczyciel otrzyma email z unikalnym identyfikatorem trenera. Od tej pory powinien każdą lekcję dodawać używając identyfikatora (a nie tworzyć osobne wizytówki trenerskie).

3. Nauczyciel zgłasza ofertę lekcji

Generator pozwala na zbudowanie kompletnej oferty lekcji w dowolnym formacie: stacjonatrnej, na chacie video, czy e-learningowej.

Po skompletowaniu i przesłaniu oferty, zespół LOWE analizuje otrzymaną koncepcję i w ciągu 7 dni roboczych przekazuje informację zwrotną dotyczącą jej potencjalnej atrakcyjności i zgodności z wytycznymi z kursu.

Autorów najciekawszych zgłoszeń wpisujących się w misję LOWE zaprosimy do regularnej współpracy, a ich oferty zostaną na stałe opublikowane na naszej platformie online.

Wybrane polecane narzędzia wspomagające:

Trener:

Marta Rogalewska
marketing, biznes, nowe technologie

O mnie:

Project managerka, strateżka marketingowa, analityczka, współzałożycielka 2 agencji kreatywno-technologicznych. Współtwórczyni edukacyjnej marki Gold&Finch. Związana z marketingiem internetowym od 2006. Opracowywała strategie oraz koordynowała realizację wdrożeń technologicznych i działań marketingowych dla takich marek jak Red Bull, Jim Beam, EY, Credit Agricole, Citi, Hasbro i wielu innych. Przez 4 lata manager operacyjny największego w Europie festiwalu tanecznego. Wykładowca na Politechnice Białostockiej (poza studiami MBA, na kierunku Marketing Internetowy i Menedżer E-commerce). Autorka scenariuszy warsztatów dla dzieci i młodzieży.

Inne zajęcia tego trenera